Tüküreyim Sizin Dostluğunuza   Sizler bayım, biraz yaklaşınca insanın kaşını gözünü, en çok da saç diplerini ütüleyen karanlık alevlersiniz. Koruyalım bu mesafeyi. Kafalarınızın içinde ağdalı bir örümcek besliyorsunuz çünkü. Tatlı diliniz bir olta iğnesinden çok daha ölümcül görünüyor. Varlığınız, içinde ağır bir pedofili barındıran iğrenç bir kurgunun aşağılık karakteriyle eşdeğerdir. Bu ne cüret böyle?


   Çürümüş kulağınız bir dizi fısıltılar işitmekte. Akıl hocalarınız var sizin, nefreti öğütleyen. Daha önce hiç ayak basmadığınız topraklarda yaşan insanları düşman bellemenizi, katliamlara gülüp mümkünse devamını getirmenizi istiyorlar sizden. Özgürlüğüm için savaşan ben, özgür insanları kırbaçlama emri almış olan sizinle nasıl dost olabiliriz?


   Bir de bilinç denilen bir şey var ki asıl sorun burada. Bizim yıkadıkça parlattıklarımızı, sizler kirletiyorsunuz yıkadıkça! Çocuk gelinler olsun istiyorsunuz. Gözünüze kestirdiğiniz kadınlardan üçer beşer seks kölesi edinmek istiyorsunuz. Sizler zamane putperestlerisiniz çünkü kadınbuduna tapıyorsunuz. Taciz ve tecavüz eylemleriniz putperestliğinizin en doğal ritüellerdir. “Sizin dostluğunuzu isteyen kim! Tüküreyim sizin dostluğunuza!”

 

 

Günay Aktürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir